UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Twój wywód jest bezsensowny, to jest, a raczej miał być port dla statków drobnicowych a nie wielkich - ogranicza go przecież szerokość śluzy, małe statki tzw. drobnicowce są często utrapieniem dużych portów, ten elbląski miał właśnie przejmować je z Gdańska I Gdyni- inwestycje tą jednak bojkotuje opozycja bo przecież to dzieło PIS-u, podobnie jak CPK - trzymane na hamulcu, a niemiaszki już przyspieszają budowę swego centralnego portu lotniczego, Ostrołękę wstrzymano bo na węgiel, cały świat ma w nosie tą Unijną eco- histerię I nie zamykaǰą elektrowni, nie zamykają kopalni weglowych, - Niemcy pękają ze śmiechu, bo oni dalej utrzymują wydobycie a Polacy nie dość, że posłusznie zamknęli kopalnie, to jeszcze je zalali, większej dewastacji I głupoty nie zobaczysz w żadnym kraju na świecie- to tak jak w filmie o Dyzmie-, który w pewnym momencie wrzasnął " wpuścić chamstwo na salony- tak nasi euro - posłowie I przywódcy posłusznie dewastują swój kraj - na polecenie unijnych cwaniaków

Bez kagańca

Anuluj