UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak zabraknie, to są jeszcze gazety w Berlinie, no I pomyślcie jeszcze 123 lata temu był port, stocznia I wszystko się kręciło jak w szwajcarskim zegarku - nie wiem, ale wydaje mi się że F. Schichau nie tylko by postawił prezesowi dwie wieże na Srebrnej, ale by zamienił ją na Złotą w podzience za przekop I drogę wodną do miasta, te 800 m by przekopali I pogłębili łopatami I wiadrami bo by nie musieli przekonywać Wcisłę- chcieć to mòc, ale jak sie nie chce I mówi się, że się nia da, - to barki dalej Jagielońskim przez Rybinę I Szkarpawą będą przeciskać sie do Gdańska. Emblągi jestem z was dumny że wybieracie wciąż tego samego senatora I prezydenta kontynuatora dewastacyjnej opcji'. Były mieszkaniec Elbląga..... obecnie
Imigrant(e)