UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bo to bardzo ważne, większość takich dzieci oraz z innymi niepelnosprawisciami latami była wykluczana z życia publicznego! Iestetyty ale dbałość państwa o ludzi niepełnosprawnych jest nadal byle jaka!


Anuluj