UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bo to bardzo ważne, większość takich dzieci oraz z innymi niepelnosprawisciami latami była wykluczana z życia publicznego! Iestetyty ale dbałość państwa o ludzi niepełnosprawnych jest nadal byle jaka!
Bo to bardzo ważne, większość takich dzieci oraz z innymi niepelnosprawisciami latami była wykluczana z życia publicznego! Iestetyty ale dbałość państwa o ludzi niepełnosprawnych jest nadal byle jaka!