UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@wesoło? - Za komunyRobotnicy byliWłaścicielami zakładówProdukcyjnych ale imWmówiono, że komunaBe i podcięliGałąź, na której siedzieli. Obecnie są właścicielamiJedynie zdezelowanegoSamochodu bo reszta własnościąBanków.

otCo

Anuluj