UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@wesoło? - Za komunyRobotnicy byliWłaścicielami zakładówProdukcyjnych ale imWmówiono, że komunaBe i podcięliGałąź, na której siedzieli. Obecnie są właścicielamiJedynie zdezelowanegoSamochodu bo reszta własnościąBanków.
otCo