UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W elblagu wielu ludzi coś osiągnęło a nie mogą skorzystać ze stypendium które sami finansuja z podatków, wiec też się składamy na to. Elblag mały, ludzie wiedza kto ssie w nadmiarze z systemu i blokuje innych. Komisja dając 8 rok z rzędu tym samym ludziom stypendium blokuje potencjalnych dwóch innych stypendystów z nowymi pomysłami i blokuje rozwoj kultury w Elblągu! Faworyzowanie innych kosztem drugich w nadmiarze. Wnioski są składane i dobrze uzasadnione a komisja robi swoje jak chce a potem się dziwią że na ich imprezy mało kto przychodzi i nikt nich nie popiera w mediach. Kij ma dwa końce...