UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dostają "normalsi", ważne, że coś osiągnęli. Można odnosić wrażenie graniczące z pewnością, że czasem niektórzy mają wejścia albo działają inne, osobliwe czynniki, ale na pewno nie pomija się tych, którzy naprawdę godnie reprezentują Elbląg. Oczywiście, trzeba składać wnioski i dobrze uzasadniać, a nie labidzić tutaj na zasadzie "stój w kącie, a znajdą cię" albo zawiścić, bo samemu się nic nie robi, ale stypendium żal.