UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Królewiecka dziś dużo brzydsza... nawierzchnia ulicy paskudna, budynki zaniedbane, zero drzew.... Bażantarnia to też dziś jakiś zaniedbany las.. Tarasy tam to świetny pomysł był.. jakaś koncepcja a dziś.. dżungla i jeszcze piski bo coś może trzeba wyciąć... Nawet komunikacji miejskiej tam żadnej nie ma.. a takie protesty... Ekolodzy załatwcie tam znów tramwaj albo autobus chociaż żeby nie zawalać lasu autami ! Zróbcie coś w końcu pożytecznego!
Bążur