UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Te rondo zoatało wybudowane z myślą o kursantach ,gdzie nie ma w Elblągu innego z prawdziwego zdarzenia ronda ....ogą tam ćwiczyć i zobaczyc jak to jest naprawde... jest to dobre przedsiewzięcie bynajmniej dla nas kursantów...

kursantka

Anuluj