UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Te rondo zoatało wybudowane z myślą o kursantach ,gdzie nie ma w Elblągu innego z prawdziwego zdarzenia ronda ....ogą tam ćwiczyć i zobaczyc jak to jest naprawde... jest to dobre przedsiewzięcie bynajmniej dla nas kursantów...
kursantka