UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tow nakretka oszukał elblazan. Najpierw wraz z cwierkiem zniszczyl komunikacje miejska, teraz sie okazuje ze jest ona w jeszcz egorszym stanie, a mial to byc dobry czas dla elblaga. konsultacje, wizualizacje i populistyczne obietnice dla frajerow. I tylko Elblaga zal.
ratrak na lewakow