UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Pabloo - Zgadza się, czasami sobie rano jadę przez Modrzewinę to widzę jak stoją i łapią ludzi jadących do pracy. A wieczorami robi się tam tor rajdowy. Pisk opon, strzały z wydechów i sterty śmieci na parkingu.

Qwerttz

Anuluj