UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Pabloo - Zgadza się, czasami sobie rano jadę przez Modrzewinę to widzę jak stoją i łapią ludzi jadących do pracy. A wieczorami robi się tam tor rajdowy. Pisk opon, strzały z wydechów i sterty śmieci na parkingu.
Qwerttz