UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niedawno, jadący za mną patrol policji zatrzymał mnie, bo miałem przepaloną jedną żarówkę oświetlenia tablicy. Oczywiście syrena i dyskoteka. Sprawdzanie czy ja to ja itd. W końcu pani policjant powiedziała, że tym razem skończy się pouczeniem. Pracuję na Modrzewinie i widzę i słyszę co się tam wyprawia. Drogówka tam zagląda z radarem, ale w godzinach kiedy ludzie jadą do pracy albo z niej wracają. Wtedy najłatwiej kogoś złapać.
Pabloo