UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Poraz kolejny... Nigdzie w regulaminie nie jest napisane, że zdjęcia maja mieć charakter dokumentalny i przedstawiać zdjęcia z aktualnej pory roku. Też czasem wrzucam zdjęcie z innej pory roku


Anuluj