UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Poraz kolejny... Nigdzie w regulaminie nie jest napisane, że zdjęcia maja mieć charakter dokumentalny i przedstawiać zdjęcia z aktualnej pory roku. Też czasem wrzucam zdjęcie z innej pory roku
Poraz kolejny... Nigdzie w regulaminie nie jest napisane, że zdjęcia maja mieć charakter dokumentalny i przedstawiać zdjęcia z aktualnej pory roku. Też czasem wrzucam zdjęcie z innej pory roku