UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Takie postawienie sprawy, że ETK mając w nazwie ''elbląskie'' - preferuje wykonawców ''z Polski ""(co ma być chyba zarzutem ?) wydaje mi się nietrafione. Fakt, że miejscowi zapraszaja gosci jest naturalny jak fakt, ze słońce rano wstaje, więc proszę nie wymyslać. Pomysł z sobotami jest w porządku tyle, że wymaga pewnych starań, ale przecież mamy od niedawna w UM nowego człowieka od kultury, więc może jednak....
Bazyli