UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oczywiście m Siedler to człowiek z natury zły i fałszywy. Niszczył wcześniej elbląski teatr i jego pracowników teraz już jako nie po będzie niszczył muzeum. Tak to już jest że na układy nie ma rady


Anuluj