UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko niech ten Salon Letni podniesie trochę poziom. Bo takie jojczenie jakie zaprezentował ten muzyk ze zdjęcia zamieszczonego w artykule to raczej nie porywa. Oczekiwałabym trochę rozmachu, świeżości i polotu. Wtedy przyjemnie przychodzić na takie koncerty


Anuluj