UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko niech ten Salon Letni podniesie trochę poziom. Bo takie jojczenie jakie zaprezentował ten muzyk ze zdjęcia zamieszczonego w artykule to raczej nie porywa. Oczekiwałabym trochę rozmachu, świeżości i polotu. Wtedy przyjemnie przychodzić na takie koncerty