UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hm. Zważywszy, że to ludzie napisali i WYBRALI SOBIE księgi Pisma Świętego, odrzucając co poniektóre, bo im nie pasowały, to tak bardzo na tym wszystkim polegać nie można. Myślę, że najlepszą będzie zasada, żeby po prostu być dobrym dla siebie nawzajem. Choć czasem nam by to nie pasowało.


Anuluj