UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Chrześcijanin-katolik - "najważniejszego przykazania „będziesz miłował…” nie da się wypełnić bez Kościoła" Jakieś uzasadnienie tej śmiałej tezy ?
GłębokaMyśl
@Chrześcijanin-katolik - "najważniejszego przykazania „będziesz miłował…” nie da się wypełnić bez Kościoła" Jakieś uzasadnienie tej śmiałej tezy ?
GłębokaMyśl