UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Chrześcijanin-katolik - "najważniejszego przykazania „będziesz miłował…” nie da się wypełnić bez Kościoła" Jakieś uzasadnienie tej śmiałej tezy ?

GłębokaMyśl

Anuluj