UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@korba666 - "Kto normalny zostawi rower w tym kraju przy jakims rowerowym stojaku?" Korba666 nie zostawi. GM zostawia od ponad 20 lat i nigdy nikt jej roweru nie ukradł... trzeba mieć w życiu tę tak konieczną odrobinkę szczęścia...

GłębokaMyśl

Anuluj