UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak to zginęły? Zginęły, czy zostały z zimną krwią bestialsko zamordowane!? Zginąć to można w wyniku wypadku... A co do samych sióstr. Cześć ich pamięci...
Jak to zginęły? Zginęły, czy zostały z zimną krwią bestialsko zamordowane!? Zginąć to można w wyniku wypadku... A co do samych sióstr. Cześć ich pamięci...