UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak to zginęły? Zginęły, czy zostały z zimną krwią bestialsko zamordowane!? Zginąć to można w wyniku wypadku... A co do samych sióstr. Cześć ich pamięci...


Anuluj