UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W zasadzie pokolenie, które mogłoby pamiętać tamte wydarzenia już przeminęło. Jeśli ktoś z żyjących cudem by to pamiętał, to chyba już tylko w Niemczech. W Polsce w XX w taki proces byłby raczej niemożliwy ze względu na pamięć o wojnie.