UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W zasadzie pokolenie, które mogłoby pamiętać tamte wydarzenia już przeminęło. Jeśli ktoś z żyjących cudem by to pamiętał, to chyba już tylko w Niemczech. W Polsce w XX w taki proces byłby raczej niemożliwy ze względu na pamięć o wojnie.


Anuluj