UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a może by tak stworzyć na Portalu elbląskim kącik poezji gdzie wszyscy bpiszący wstawialiby swoje prace do oceny czytających.
a może by tak stworzyć na Portalu elbląskim kącik poezji gdzie wszyscy bpiszący wstawialiby swoje prace do oceny czytających.