UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wróbel sie wypiął i stwierdził, że Elblung do SIM nie dołączy. Dołączyła za to gmina wiejska więc będzie miała budynek na najem.

der2345

Anuluj