UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wróbel sie wypiął i stwierdził, że Elblung do SIM nie dołączy. Dołączyła za to gmina wiejska więc będzie miała budynek na najem.
der2345
Wróbel sie wypiął i stwierdził, że Elblung do SIM nie dołączy. Dołączyła za to gmina wiejska więc będzie miała budynek na najem.
der2345