UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To spoko.... a jak Ci ludzie mają zamiar tam żyć ? Jak do pracy dojeżdżać? W dzieci do jakich szkół pójdą? Rowerami peletony?


Anuluj