UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Traksowi się wiele zapomniało, a jeżeli się nie mylę to jeszcze nie dalej jak rok temu był figurą w Energa Kogeneracja i dobrze wiedział co jest grane w tej sprawie. Taka typowa dla tej partii politycznej "pomroczność jasna", ale żeby odwrócić uwagę społeczeństwa od innych tematów zawsze warto przejechać prętem po klatce - niech se potem szczekają; -)