UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kto w ogóle likwiduje pogotowie Stomatologiczne gdzie mieszka tyle tysięcy mieszkańców to powinno działać nie przerwalnie w jednym miejscu aby każdy wiedział gdzie ma udać się w razie potrzeby.
nieznana
Kto w ogóle likwiduje pogotowie Stomatologiczne gdzie mieszka tyle tysięcy mieszkańców to powinno działać nie przerwalnie w jednym miejscu aby każdy wiedział gdzie ma udać się w razie potrzeby.
nieznana