UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kto w ogóle likwiduje pogotowie Stomatologiczne gdzie mieszka tyle tysięcy mieszkańców to powinno działać nie przerwalnie w jednym miejscu aby każdy wiedział gdzie ma udać się w razie potrzeby.

nieznana

Anuluj