UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To niech w tym EPEC wyjaśni na jakiej podstawie prawnej wliczają nam 6% do stawki za ciepło - dobrowolne dodatkowe ubezpieczenie emerytalne. , Oprócz ubezpieczenia ZUS, które jest obowiązkowe. Proszę o podstawę prawną i dlaczego ja to płace od 2006 roku, a portfele EPEC pęcznieją? I ile mam do zwrotu.