UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przyszło PO i wszystko podrożało. Podrożały nawet takie rzeczy jak kawa. Przed wyborami tysk obiecywał paliwo po5 zł. Pokażcie mi stację w naszym mieście gdzie zatankuje za 5 zł za litr. PO kłamało kłamie i będzie kłamać. To partia która swoje istnienie opiera na cynicznym kłamstwie i nie robieniu niczego.
Giokondo