UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przyszło PO i wszystko podrożało. Podrożały nawet takie rzeczy jak kawa. Przed wyborami tysk obiecywał paliwo po5 zł. Pokażcie mi stację w naszym mieście gdzie zatankuje za 5 zł za litr. PO kłamało kłamie i będzie kłamać. To partia która swoje istnienie opiera na cynicznym kłamstwie i nie robieniu niczego.

Giokondo

Anuluj