UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@arteon - Wpis pisowca to od razu można rozpoznać.4 lata temu pracownik na najniższej kosztował pracodawcę ok 3.300 pln. Koszt w 2025 wynosi 5.700 pln ( dane z ipersonel). Tak was pis urządził.

Połącz kropki

Anuluj