UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Dumny Kaźmiż z Elbląga - To że chowasz się za pseudonimem to twój wybór Jestem szalenie samokrytyczny właśnie dlatego że wiele z moich talentów i osiągnięć zaprzepaściłem. Zysk spółek jest ok jeśli pozostaje w spółce i obniża jej koszty i nasze rachunki w następnym roku obliczeniowym. Naprawdę nie widzisz jakie piszesz androny i sam siebie ośmieszasz ? Spółka miejska i szew działają na tych samych zasadach rachunku ekonomicznego ponieważ nie ma w Polsce specjalnej regulacji dla spółek skarbu państwa czy spółek komunalnych - ich sprawozdawczość i opodatkowanie jest jednakowe jak dla spółek kapitałowych - o tym też zapewne nie wiesz drogi ignorancie ? Twoje dzwony niestety milczą bo zamiast koncentrować się na tym co pisze starasz się zrobić tani i durny hejt. Po tym co piszesz odpowiem że znać cię nie chce i na szczęście nie muszę. Proponuje też żebyś moich bzdur nie czytał i nie komentował z pewnością oszczędzi ci to zdrowia i nerwów. Nie zajmuj się takim debilem jak ja i idź z psem na spacer Pozdrawiam

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj