UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@MariuszLewandowski-Fc - No poeta! Te paralele, niezrównane metafory... , a jakie trafne porównania. Tyle talentów tak zaprzepaszczone bezpowrotnie. Bezdyskusyjne rozumiem, że nie rozumiesz, co piszesz. Jesteś tak pozbawiony samokrytyki i bezrefleksyjny, że aż strach się bać. Akurat w kwestii spółek przekonywałeś mnie, że zysk spółek miejskich jest ok. Nie znam tych twoich znajomych z rogami i bez, meandrów prostował też nie będę. Nie masz bladego pojęcia kim jestem i co w życiu robiłem, więc się nie sadź, gdyż najwyraźniej przerasta cię wiele kwestii. Dlaczego znowu porównujesz spółkę miejską do działalności prywatnej. To dobitnie pokazuje, że umknęły ci realia a "dzwony" nie dzwonią nigdzie blisko. Tylko zdrówka pozostaje życzyć.

Dumny Kaźmiż z Elbląga

Anuluj