UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Marku, rowerowy maj jest w Warszawie od kilkunastu lat, w tym roku także, więc nie wiem co Gdańsk ma do braku takiej imprezy w Elblągu.

Jimi

Anuluj