UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Marku, rowerowy maj jest w Warszawie od kilkunastu lat, w tym roku także, więc nie wiem co Gdańsk ma do braku takiej imprezy w Elblągu.
Jimi
Panie Marku, rowerowy maj jest w Warszawie od kilkunastu lat, w tym roku także, więc nie wiem co Gdańsk ma do braku takiej imprezy w Elblągu.
Jimi