UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najpierw niech doprowadzą chodniki do porządku te po których ludzie co dzień muszą chodzić. Nie wszyscy jeździmy samochodami czy rowerami bo nas nie stać, po prostu. Naprawiajcie chodniki dla pieszych a potem wiśta wio.