UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rowerzysta nie może mieć pierwszeństwa nawet jak obok chodnika jest ścieżka rowerowa. Potrącenie pieszego powinno być zawsze odpowiedzialnością rowerzysty (chyba, ze ścieżka jest oddzielona namalowaną białą widoczną linią, lub ścieżka jest oddzielona od chodnika pasem ziemi). Tak powinno być i tyle.


Anuluj