UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawa rozmowa! A tak jeśli chodzi o pana Marka to niestety nie zawsze da się z nim porozumieć. Z tego co zaobserwowałem, to pan Marek czasem ma wyjątkowo "olewaszcze" podejście do oponenta. Zauważyłem też, że nie jest skłonny przyznawać się do błędów. Poza tym, że jest gładki i miły w obejściu to bywa jak koń. Poza tym wykazuje się pracą partyjną. Karnie umieszcza przekaz, który akurat partia matka propaguje.
Zainteresowany Jarosław