UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo dużo tekstu. Ciekawe czy ktoś przeczyta całość. Oficer rowerowy to brzmi jak parodia stanowiska wojskowego. Jeśli mamy oficera to niech pogoni trepów z Królewieckiej i niech zmusi MON do naprawy ścieżki

Trepy zniszczyły drogę

Anuluj