UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dużo tekstu. Ciekawe czy ktoś przeczyta całość. Oficer rowerowy to brzmi jak parodia stanowiska wojskowego. Jeśli mamy oficera to niech pogoni trepów z Królewieckiej i niech zmusi MON do naprawy ścieżki
Trepy zniszczyły drogę