UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pan Marek jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku. Jest całkowicie oddany swojej pasji i ma wieloletnie doświadczenie, które obliguje go do zajmowania się sprawami związanymi z infrastrukturą rowerową. Nie znam osoby z lepszym rozeznaniem tematu i chęcią zmian na lepsze z korzyścią dla nas rowerzystów i reszty uczestników ruchu drogowego. Pozdrawiam serdecznie.