UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie wiem co to jest lewacka ideologia. Z faktami się nie dyskutuje, smród z komina leci i to jest fakt.. Powołujesz się na mieszkańców Elbląga że ich nie stać trudno. Miasto jest od tego żeby ograniczyć smog a nie specjalnie tym się zajmuje. Powinno każdego bezwzględnie podłączyć do sieci miejskiej czy gazowej.. Jak zachoruje twoje dziecko na płucka albo przedwcześnie odejdzie ci żona to zmienisz zdanie.
Lobo51