UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

skoro mieszkańcom nie przeszkadzają ceny ciepła i lubią płacić tak chore ceny to niech panowie z obu partyjek bawią się dalej w drodze o głos wyborczy:-))) bo i tak nic innego nie zrobią


Anuluj