UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego ten radny z pis nie protestował gdy dzięki pis w Polsce mamy prąd 3 razy droższy niż w Hiszpanii ? Dlaczego ten radny nie protestował gdy mieliśmy 2 miejsce w Europie z najwyższą inflacją ? Nie wierzę takim ludziom

Najdroższy prąd w Europie

Anuluj