UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

żeby raz wygrać trzeba x razy przegrać..... Wyciągać wnioski głowa do góry i walczyć dalej. Nawet jak się nie wygra, nie powiedzie to zostają przyjaźnie, charakter, wspomnienia..... SPORT JEST PIĘKNA PRZYGODĄ. Kto nie kopnął, rzucił, wiosłował..... ogólnie nie uprawiał sportu ten..... niech żałuje.


Anuluj