UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To takie podlizywanie się do seniorów i robienie z nas psów gończych. Niech miasto ustali z teatrem jakąś dopłatę a dla nas seniorów teatr niech ogłosi zniżkę na bilety. Proste i eleganckie.


Anuluj