UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To takie podlizywanie się do seniorów i robienie z nas psów gończych. Niech miasto ustali z teatrem jakąś dopłatę a dla nas seniorów teatr niech ogłosi zniżkę na bilety. Proste i eleganckie.
To takie podlizywanie się do seniorów i robienie z nas psów gończych. Niech miasto ustali z teatrem jakąś dopłatę a dla nas seniorów teatr niech ogłosi zniżkę na bilety. Proste i eleganckie.