UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nudny jesteś. Był już PiS w Elblągu. Zapamiętali Wilka jako grabarza inwestycji stadionu przy A8.Pogonią Was za 4 lata. Missan sobie basen otworzy, nowe drogi, może i łopatę wbije w obwodnicę. Ani Śliwka ani żaden inny mu nie podskoczy. A Ty się nie uśmiechaj żyj sobie smutasie w swoim bagnie...


Anuluj