UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co mają do tego mieszkańcy jak facet sprzedaje swoją prywatną działkę. Chce ją przekształcić z rolnej w zabudowę jednorodzinną i gitara tam są teraz same takie a więc nie rozumiem tych spotkań mieszkańców i zgłaszania swoich ę i ą Gdyby chciał budować tam coś wielkiego np drapacz chmur czy coś uciążliwego fermę kur czy inne to rozumiem ale w takim przypadku dziwne

Edekk

Anuluj