Najbardziej zalewana ul. SŁOWACKIEGO !!!!! Ciekawe w którym miejscu będzie ten zbiornik.....mmmmmmm
Najbardziej zalewana ul. SŁOWACKIEGO !!!!! Ciekawe w którym miejscu będzie ten zbiornik.....