UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A nie można zrobić dopływu - odpływu z części basenu? Tej zniszczonej przez włodarzy miasta. Przynajmniej powstanie jeziorko. I zastanawiam się - dlaczego mają powstać podziemne zbiorniki? Bo niewidoczne? nikt nie będzie sie czepiał? One kosztują 2 albo i 3 razy więcej niż normalne.

jimi

Anuluj