UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zbiornik retencyjny powinien być tam gdzie basen odkryty, który by pełnił tą funkcję a także turystyczną. Ale niestety budują jakieś kałuże. W Elblągu rządzą nieudacznicy dbający o własne 4 litery.

Fan Dolinki

Anuluj