UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zbiornik retencyjny powinien być tam gdzie basen odkryty, który by pełnił tą funkcję a także turystyczną. Ale niestety budują jakieś kałuże. W Elblągu rządzą nieudacznicy dbający o własne 4 litery.
Fan Dolinki