UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za wesoło było, zniechęcić ludzi się nie dało, no to Smuciarze narodowi ustalili w tą datę święto AK, jak by mało dni w poście było na takie święto. Brak słów. Ja zawsze będę świętował walentynki i tyle. żegnam. Świętujecie za to hucznie porażki przegrane i klęski, chorzy ludzie co to wymyślają.