UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nigdy nie było problemu z odpadami typu strzykawki igły od insuliny leki przeterminowane. Ale pewnego dnia znikają pojemniki, a na zapytanie moje w aptece to sprawa miasta. Moje pytanie jak człowiek stary schorowany ma szukać gdzie wyrzucić odpady medyczne Z tym pytaniem mam zamiar wybrać się do Prezydenta Miasta Elbląga.


Anuluj