UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nigdy nie było problemu z odpadami typu strzykawki igły od insuliny leki przeterminowane. Ale pewnego dnia znikają pojemniki, a na zapytanie moje w aptece to sprawa miasta. Moje pytanie jak człowiek stary schorowany ma szukać gdzie wyrzucić odpady medyczne Z tym pytaniem mam zamiar wybrać się do Prezydenta Miasta Elbląga.