UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Nick the Brick - To jest zaścianek. I zostałem tu tylko i wyłącznie ze względu na rodzinę, wszak i tak nie pracuję i nie zarabiam na lokalnym rynku.. Brak komunikacji tak dużego osiedla, jak Dąbrowa z Fromborską od wielu, wielu lat, jest tego jednym z dobrych przykładów. Dlaczego miasto chciało przyłączenia Dąbrowy do Elbląga.. ? Jak nie wiadomo co chodzi.. a w zasadzie wiadomo. Natomiast nie daje nic w zamian. I dlaczego akurat chodzik został pociągnięty do Krasnego Lasu, mimo, że tamto osiedle jest mniejsze.. Nie ma tu przypadków.
mareckii