UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@mareckii - Fajnie by było jakby zrobiono ścieżkę chociaż do schroniska. Droga na Fromborskiej spełnia rolę rekreacyjną, nie tylko dla okolicznych mieszkańców, ale dla tych, którzy spacerują w stronę Krasnego Lasu, to są tysiące ludzi. W kontekście Dąbrowy mówimy o kilkuset osobach (700-800 pewnie). Elbląg (jak to mówisz Elblążkowo) to nie aż taki zaścianek, oczywiście ma swoje wady i zalety. Mimo wszystko w pewnym momencie Twojego życia zdecydowałeś się tu zostać, podjąłeś decyzję aby wyprowadzić się do zabitej dechami, źle skomunikowanej, zapomnianej Dąbrowy. Teraz zostaje Ci liczyć, że za jakiś czas (może 15 lat) powstanie tam chodnik. Nie martw się, dokumentacja inwestycji juz jest.

Nick the Brick

Anuluj